Tablica wyników rangi arcymistrzowskiej

Najlepsi z najlepszych ścierają się ze sobą w pełnych rozmachu bitwach wstrząsających całym Nexusem. Na tej stronie, aktualizowanej codziennie, znajdziesz czołowych graczy każdej ligi i każdego regionu.
Dowiedz się więcej

Ameryki

Sezon 2 Liga Nexusa

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 23 czerwca 2020 10:01UTC
1
Vespertine
Punkty rankingowe: 10,163
Wygrane: 52
2
Ziggy
Punkty rankingowe: 9,850
Wygrane: 155
3
JayPL
Punkty rankingowe: 9,254
Wygrane: 67
4
GTO
Punkty rankingowe: 9,150
Wygrane: 50
5
ryun
Punkty rankingowe: 9,010
Wygrane: 190
RangaBattleTagNajwyższa rangaPunkty rankingoweMeczeWygrane
1Vespertine110,16372521%56%0%7%6%31%
2Ziggy19,8502221552%59%2%28%1%8%
3JayPL29,254826710%0%0%10%18%62%
4GTO49,150815046%5%0%0%6%43%
5ryun39,01032519065%10%2%4%2%17%
6ibtingz38,92220010812%19%5%10%10%46%
7FNCibstep38,84824715821%24%1%7%7%40%
8Leonblack58,735876152%3%0%0%0%45%
9TigerJK88,688855011%7%5%42%12%24%
10Jachuggy58,6101387880%9%0%2%0%8%
11RussDT28,5781096474%13%0%0%4%9%
12ArchaeN98,3571247451%33%0%0%3%13%
13Umadibet108,32421211930%5%4%5%6%50%
14GetFluffed148,0051296726%16%1%2%3%52%
15BloodSplat127,979945514%30%2%2%13%39%
16KNIP47,914132673%8%5%26%21%38%
17TwitchChatGM107,9061065935%33%0%0%0%32%
18Chaotic37,8712361286%17%1%1%3%72%
19Roquefort57,772100546%12%0%13%19%50%
20TVCoffee117,7283111751%5%3%10%1%80%
21Zhilai27,7052131107%26%0%27%1%39%
22RedRobot57,64623714288%8%0%0%2%2%
23GuUh157,634945419%27%1%0%11%43%
24hunter247,51318611058%17%1%0%19%5%
25Avrileera217,4541015019%53%11%1%11%5%
26LarryDavid197,4061258225%27%0%2%2%43%
27MrX227,382985010%24%3%3%19%40%
28ExxxxSS67,333945636%30%0%2%3%29%
29Valaen227,329150803%3%0%1%0%93%
30dante47,315103584%11%0%1%4%81%
31Carbon317,29797511%0%1%20%1%77%
32Maggus107,0721477618%6%3%29%3%40%
33Unaverted267,0131125820%9%0%12%4%56%
34Insight136,9331236419%5%0%0%8%68%
35Valamar326,919127711%17%0%13%59%9%
36Fantaro56,82225314010%19%4%17%2%48%
37Powernine376,70295516%15%0%27%3%49%
38Hebi126,570114625%8%7%0%68%11%
39Wellplayed396,519795014%8%1%0%46%32%
40TFzugrug146,48643324616%21%1%5%4%53%
41ǝƗǃlǝ416,47621213646%21%0%1%0%32%
42Derenash346,3972121350%1%6%19%5%69%
43Xavalosh256,3333611961%4%0%0%93%2%
44ExxxxSS146,24421812618%13%0%0%18%51%
45Bloom256,1961741122%4%4%26%6%59%
46Mawkog186,162815679%6%0%0%14%1%
47Atmosphere116,05731417427%32%1%2%28%10%
48Raevar296,0451195519%18%7%9%4%43%
49jae12321256,0191509014%35%4%7%9%30%
50funz195,97831717136%15%0%19%2%29%
51CookieMan15,9651921041%26%2%8%3%60%
52Regulus475,939755276%7%1%1%11%4%
53絕命六龜滴桃405,90220011621%9%15%21%4%31%
54WRENbrothers375,8701679428%14%3%7%13%34%
55Pythagoras455,751695228%9%1%19%9%35%
56FlyestRaven105,6751346513%18%5%37%4%22%
57Kirito295,60395582%3%6%0%81%7%
58Gotfilth55,5983341688%12%3%18%3%56%
59Sweetbuns265,5511979854%21%3%5%10%7%
60PepperPig595,53187507%2%20%0%39%32%
61Zarumag295,49058129812%21%5%3%15%45%
62ScottDark425,4532771374%1%3%0%91%3%
63MVPYNiantlex475,4401288818%1%1%1%19%60%
64Art585,436112792%1%3%27%7%61%
65Zuna595,4311179619%10%9%8%16%38%
66Patoshin95,39853428330%22%0%0%7%41%
67iDream565,3511129222%5%14%4%13%43%
68Noodles385,160160971%89%0%6%0%4%
69GhostDragon695,15419811910%14%0%4%7%66%
70Komorebi665,1431097617%4%5%11%27%38%
71lmaooo55,1431336949%23%0%1%1%26%
72stackLagoon195,0961458563%13%0%1%8%16%
73JayShifts375,01846924922%20%9%31%1%17%
74PyratRum334,9302121035%11%4%1%1%78%
75Enchanté744,8891468121%3%0%13%9%54%
76TGGLegacY454,8401386615%6%1%0%65%13%
77Mourne704,832725013%10%1%10%4%63%
78Rantore484,81035418217%60%1%6%10%7%
79GREYMAIN714,7642061154%1%0%10%0%84%
80Niipa664,7533451904%23%0%17%2%54%
81IlliGOCORE694,73574505%34%1%18%3%39%
82GianRT824,7294532368%16%5%13%9%49%
83JuanPablo64564,71891662%6%6%0%2%84%
84Revenant814,71587506%14%1%16%13%51%
85Kylek77784,7105702790%11%6%19%0%64%
86fasdfasdzzxx574,6761176832%22%2%6%4%34%
87Altalize874,6682461559%11%1%7%3%68%
88舐め犬654,648100857%28%10%2%18%35%
89Calm614,5331669031%6%0%0%9%54%
90Deathstrykes824,5262481354%18%2%14%5%57%
91Dragonlich794,507106544%2%0%0%88%7%
92Saber924,49177500%9%3%0%0%88%
93ghost384,48825912520%20%4%10%4%42%
94Jougonaut754,44222113114%50%2%0%2%32%
95Talon854,4391015816%14%3%5%11%51%
96WearyDay104,3821408924%4%5%6%54%7%
97BlackLagoOn974,37392647%2%2%24%5%60%
98DeathByMays514,3724612483%4%0%0%10%83%
99ShinjoAkane284,27590507%23%0%18%9%43%
100Chicane974,26924312717%7%0%0%4%72%